Joomla! yüksek etkileşimli ve çok-dilli Web siteleri, çevrimiçi topluluklar, medya portalları, bloglar ve e-Ticaret uygulamalarının hızlıca oluşturulabilmesi için tasarlanmış bir açık kaynak içerik yayınlama sistemidir.


Joomla! LogosuJoomla! geniş hacimli HTML belgeleri ve zengin medya içeriklerini yönetmek ve yayınlamak üzere hazırlanmış kolay-kullanımlı grafik kullanıcı arayüzü (GUI) sunar. Her boyutta organizasyon tarafından Genel Web Siteleri, Dahili Ağlar ve diğer ağlar için kullanılmaktadır. Ayrıca binlerce kullanıcılı topluluk tarafından desteklenmektedir.


sound by jbgmusic

ZİYARETÇİLER

Bugün118
Dün190
Hafta1644
Ay5405
Tümü913702

(C) Fliesenstadt

Kimler Sitede

Şu anda 11 konuk çevrimiçi

DİL

Sosyal Paylaşım

EDREMİT

      

 

         

Edremit, Türkiye’nin batı kıyısında Balıkesir İl sınırları içerisinde bulunan bir ilçe merkezidir. Kendisiyle aynı adı taşıyan Edremit Körfezi’nden

10 Km. içeride bulunan ilçemizin nüfusu 50523´tür.

 
          Yüzölçümü 708 Km2 olan Edremit’in 15 mahallesi, 4 beldesi ve 20 köyü vardır. 39 derece 35 dakika enlem dairesi ile 27 derece 01 dakika boylam dairesi arasında yer alır. E 87 karayolu üzerinde bulunan Edremit’in deniz seviyesinden yüksekliği 16-25 metredir. Doğusu Havran ilçesi, güneyi Burhaniye ilçesi , Edremit Körfezi ve Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi, kuzeyi ayni ilin Bayramiç ilçesi ile çevrilidir. Kazdağı, Eybek Dağı ve Gürgen Dağı Edremit’in kuzeyinde yer alır.

Edremit’in sahil şeridinde yer alan dört beldesi Zeytinli, Akçay, Güre ve Altınoluk birer
  turizm merkezidir. Temiz denizi ve plajları, keyifli bir tatil için idealdir.
 
          Ulaşım açısından çeşitli alternatifleri olan Edremit’e hem karayolu, hem havayolu hem de denizyolu taşımacılığı vardır.Türkiye’nin en işlek karayolları üzerinde bulunan Edremit Balıkesir’e 87 Km, Çanakkale’ye 130 Km, İzmir’e 201 Km, Ankara’ya 619 Km ve İstanbul’a 483 Km mesafededir.
 
           Edremit’in Bostancı köyü yakınında bulunan Körfez Havaalanı Uluslar arası Hava Limanı  faaliyette olup Havayoluyla Edremit-İstanbul arası 35 dakika Edremit Ankara arası 45 dakikadır.
 
         Bandırma-Yenikapı arasında çalışan hızlı feribot ile Edremit’e 4-5 saatte ulaşılabilir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

              

 

 

Yorumlar  

 
+1 #1 Nail Karsu 18-10-2013 10:28
15/10/2013 Tarinde Kazdağlarının bir kısmını gezdim benim için muhteşem bir yer görmekte gecikmiş olduğumun farkındayım.En kısa sürede daha uzun süreli ve donanımlı bir vaziyette burayı doyasıya gezmeyi istiyorum.
Bir tek olumsuzluk milli parkın kapısına kadar gitmemize rağmen rehber (Klavuz) görevinin başında olmadığı için zirveye çıkamadık oysa buraları göçok dikkat edilir.rebilmek için oldukça uzun bir yoldan gelmiştik.Belki çok kaybımız olmadı onun yerine başka yerleri gördük ama görevlinin görevinin başında bulunmaması bu işin üzerinde ciddiyetle durulmadığını göseriyor. Sanırım bundan sonra daha
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Telif Hakkı © 2022 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.

Joomla free themes made by Lonex.

KAZDAĞLARI

                                                                                                                                 

                

KAZDAĞI MİLLİ PARKINI

ALAN KILAVUZU

 

NEZARETİNDE

GEZMEK

İSTİYORSANIZ

 İLETİŞİM

 

  0 532 491 67 33

balaorman@hotmail.com

   

      

      

           

        

   

        

 

       

  

           

TANIMAK İSTERSENİZ

 ÖZGEÇMİŞİM